Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 3,6% sub estimat
46508711 Toner original cyan pentru C332, MC363, 3.000 pagini la 5% acoperire
- Număr anunț
- DA20830952
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul Scolar judetean Valcea (CUI 2540864)
- Furnizor / câștigător
- OFFICE MAX SRL (CUI RO10839469)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 462,63 RON
- Valoare atribuită
- 446 RON 3,6% sub estimat
- Data publicării
- 12.07.2018 12:03
- Termen limită
- 17.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.07.2018 12:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
446 RON
din 462,63 RON estimat
3,6%
Adjudecat la 96,4% din estimat · economie 16,63 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.