Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 3,7% sub estimat

46508712 Toner original negru pentru C332, MC363, 3.500 pagini la 5% acoperire

Număr anunț
DA20830906
Autoritate contractantă
Inspectoratul Scolar judetean Valcea (CUI 2540864)
Furnizor / câștigător
OFFICE MAX SRL (CUI RO10839469)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
228,56 RON
Valoare atribuită
220 RON 3,7% sub estimat
Data publicării
12.07.2018 12:01
Termen limită
17.07.2018 17:00
Data finalizării
12.07.2018 12:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

220 RON

din 228,56 RON estimat 3,7%

Adjudecat la 96,3% din estimat · economie 8,56 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.