Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Q3960A (122A) CARTUS TONER BLACK (5000 PAG) ORIGINAL HP LJ 2550 2800 2820 2830 2840
- Număr anunț
- DA20827659
- Autoritate contractantă
- MUZEUL NATIONAL AL SATULUI "DIMITRIE GUSTI (CUI 4754848)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 290 RON
- Valoare atribuită
- 290 RON
- Data publicării
- 12.07.2018 09:25
- Termen limită
- 17.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.07.2018 11:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
290 RON
din 290 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro