Ofertă acceptată Cumpărare directă

tonere pentru aprovizionarea liceelor I.Majoescu si T.Vianu

Număr anunț
DA20826246
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL SCOLAR AL JUDETULUI GIURGIU (CUI 4389203)
Furnizor / câștigător
AMM (CUI RO9098809)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
625,97 RON
Valoare atribuită
625,97 RON
Data publicării
11.07.2018 18:03
Termen limită
17.07.2018 17:00
Data finalizării
12.07.2018 12:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

625,97 RON

din 625,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.