Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Drum MLT-R116 Xpress SL-M2625 / 2626 / 2825 / 2826, M2675 / 2676 / 2875 / 2876 9K
- Număr anunț
- DA20823850
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02464 BUCURESTI (CUI 4364675)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI RO16005870)
- Cod CPV
- 30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.062 RON
- Valoare atribuită
- 1.062 RON
- Data publicării
- 11.07.2018 14:10
- Termen limită
- 16.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.07.2018 10:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.062 RON
din 1.062 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro