Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Protectie aer conditionat
- Număr anunț
- DA20824976
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC ENERGETIC "ELIE RADU", MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI RO2842919)
- Furnizor / câștigător
- MARNA SRL (CUI RO6508378)
- Cod CPV
- 45453100-8 · Lucrari de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 436,14 RON
- Valoare atribuită
- 436,14 RON
- Data publicării
- 11.07.2018 15:05
- Termen limită
- 16.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.07.2018 10:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
436,14 RON
din 436,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro