Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 3,6% sub estimat
MAteriale curatenia
- Număr anunț
- DA20825633
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE VOILA (CUI 2845826)
- Furnizor / câștigător
- FABI TOTAL GRUP SRL (CUI RO15556234)
- Cod CPV
- 39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.545,45 RON
- Valoare atribuită
- 4.383,65 RON 3,6% sub estimat
- Data publicării
- 11.07.2018 15:46
- Termen limită
- 16.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.07.2018 06:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.383,65 RON
din 4.545,45 RON estimat
3,6%
Adjudecat la 96,4% din estimat · economie 161,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.