Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de asfaltare cu BA 16 - 5 cm in comuna Viseu de Jos

Număr anunț
DA21019274
Autoritate contractantă
COMUNA VISEU DE JOS (CUI 3627889)
Furnizor / câștigător
ANTREPRIZA DE REPARATII SI LUCRARI A R L CLUJ SA (CUI RO9478840)
Cod CPV
45233222-1 · Lucrari de pavare si de asfaltare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
448.730 RON
Valoare atribuită
448.730 RON
Data publicării
14.08.2018 09:21
Termen limită
19.08.2018 17:00
Data finalizării
14.08.2018 11:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

448.730 RON

din 448.730 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.