Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de inst. sis. de supra. video si lucrari de inst. control acces in incinta Psihiatrie Nucet
- Număr anunț
- DA21018364
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Psihiatrie Nucet (CUI 5105385)
- Furnizor / câștigător
- HELION S.A. (CUI RO26471400)
- Cod CPV
- 32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 43.190 RON
- Valoare atribuită
- 43.190 RON
- Data publicării
- 14.08.2018 07:53
- Termen limită
- 19.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.08.2018 13:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
43.190 RON
din 43.190 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro