Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de verificare / reparare / incarcare Stingator Tip: P1,P2,P3,P4,P6,P9 - SM6,SM9 - G2,G5.

Număr anunț
DA21016881
Autoritate contractantă
Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti (CUI 4266570)
Furnizor / câștigător
FRAMSTEG MANAGEMENT SRL (CUI 29171092)
Cod CPV
50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.776 RON
Valoare atribuită
5.776 RON
Data publicării
13.08.2018 14:47
Termen limită
18.08.2018 17:00
Data finalizării
14.08.2018 09:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.776 RON

din 5.776 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.