Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Telefon mobil Samsung Galaxy A8 (2018), Dual SIM, 32GB, 4G, Black [SM-A530FZKDROM]
- Număr anunț
- DA21016605
- Autoritate contractantă
- TEHNOPOLIS S.R.L. (CUI RO16704673)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 32252000-4 · Telefoane GSM (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.857,12 RON
- Valoare atribuită
- 2.857,12 RON
- Data publicării
- 13.08.2018 14:29
- Termen limită
- 18.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.08.2018 13:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.857,12 RON
din 2.857,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro