Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport”.

Număr anunț
DA21012154
Autoritate contractantă
COMUNA TRAIAN (PRIMARIA COMUNEI TRAIAN) (CUI 15552755)
Furnizor / câștigător
DRUPO SRL (CUI RO11319375)
Cod CPV
71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.000 RON
Valoare atribuită
6.000 RON
Data publicării
13.08.2018 10:06
Termen limită
19.08.2018 17:00
Data finalizării
14.08.2018 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.000 RON

din 6.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.