Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Intretinere si reparatii iluminat public stradal in orasul Tirgu Neamt
- Număr anunț
- DA20831442
- Autoritate contractantă
- Orasul Targu Neamt (CUI 2614104)
- Furnizor / câștigător
- LUCRIS SERV SRL (CUI RO9998240)
- Cod CPV
- 50232100-1 · Servicii de intretinere a iluminatului public (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 129.996 RON
- Valoare atribuită
- 129.996 RON
- Data publicării
- 12.07.2018 12:31
- Termen limită
- 17.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.07.2018 13:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
129.996 RON
din 129.996 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro