Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 3,9% sub estimat
materiale laborator
- Număr anunț
- DA20830874
- Autoritate contractantă
- SCOALA CU CLASELE I-VIII "ALEXANDRU VLAHUTA" FOCSANI (CUI 18921946)
- Furnizor / câștigător
- PROTAR SERVICE SRL (CUI RO5066847)
- Cod CPV
- 38432000-2 · Aparate de analiza (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 381,50 RON
- Valoare atribuită
- 366,50 RON 3,9% sub estimat
- Data publicării
- 12.07.2018 12:00
- Termen limită
- 17.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.07.2018 12:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
366,50 RON
din 381,50 RON estimat
3,9%
Adjudecat la 96,1% din estimat · economie 15 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.