Ofertă acceptată Cumpărare directă

Consultanta, conform OSGG 600/2018

Număr anunț
DA20829646
Autoritate contractantă
COMUNA VANATORI (PRIMARIA VANATORI) (CUI 4393212)
Furnizor / câștigător
ASC CONSULTING 2013 SRL (CUI 31556570)
Cod CPV
73220000-0 · Servicii de consultanta in dezvoltare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.000 RON
Valoare atribuită
8.000 RON
Data publicării
12.07.2018 11:01
Termen limită
17.07.2018 17:00
Data finalizării
12.07.2018 13:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.000 RON

din 8.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.