Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dulap metalic rack 22 U

Număr anunț
DA20829501
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala nr 31 (CUI 24130725)
Furnizor / câștigător
VIDEO CAM & DATA SRL (CUI 26743920)
Cod CPV
39132100-7 · Dulapuri de arhivare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
630,25 RON
Valoare atribuită
630,25 RON
Data publicării
12.07.2018 10:54
Termen limită
17.07.2018 17:00
Data finalizării
12.07.2018 13:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

630,25 RON

din 630,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.