Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET PIESE AUTO
- Număr anunț
- DA20818218
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE UTILITATI PUBLICE DUNAREA BRAILA (CUI RO7179966)
- Furnizor / câștigător
- ALHAMBRA IMPEX SRL (CUI RO8511850)
- Cod CPV
- 34320000-6 · Piese de schimb mecanice, altele decat motoare si piese de motoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.097,52 RON
- Valoare atribuită
- 1.097,52 RON
- Data publicării
- 11.07.2018 09:56
- Termen limită
- 16.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.07.2018 10:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.097,52 RON
din 1.097,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro