Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 40,2% sub estimat
KIT DE CONTROL ATB DENSIMAT
- Număr anunț
- DA21000025
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
- Furnizor / câștigător
- MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.421 RON
- Valoare atribuită
- 850 RON 40,2% sub estimat
- Data publicării
- 09.08.2018 13:09
- Termen limită
- 18.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.08.2018 07:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
850 RON
din 1.421 RON estimat
40,2%
Adjudecat la 59,8% din estimat · economie 571 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.