Ofertă acceptată Cumpărare directă

COMBINEZON PROTECTIE UNICA FOLOSINTA NUMAR DE REFERINTA: 20033

Număr anunț
DA21016761
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN ARGES (CUI 4469183)
Furnizor / câștigător
ROMIMPEX SRL (CUI RO146082)
Cod CPV
35113410-6 · Imbracaminte de protectie impotriva agentilor biologici si chimici (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
106,60 RON
Valoare atribuită
106,60 RON
Data publicării
13.08.2018 14:40
Termen limită
18.08.2018 17:00
Data finalizării
13.08.2018 15:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

106,60 RON

din 106,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.