Ofertă acceptată Cumpărare directă

corp de iluminat stradal cu leduri 23 w

Număr anunț
DA21015056
Autoritate contractantă
Comuna Batos (CUI 5181030)
Furnizor / câștigător
UNI-YTECH ELECTRO MONTAJ SRL (CUI RO30477924)
Cod CPV
34928500-3 · Echipament de iluminat stradal (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.798 RON
Valoare atribuită
3.798 RON
Data publicării
13.08.2018 12:55
Termen limită
18.08.2018 17:00
Data finalizării
14.08.2018 13:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.798 RON

din 3.798 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.