Ofertă acceptată Cumpărare directă

DEXAMETHASONE Na FOSF 8MG/2ML,CUTIEx100fiole - dexametazona EIPICO

Număr anunț
DA20827756
Autoritate contractantă
SPITALUL FILISANILOR (CUI 5077722)
Furnizor / câștigător
FELSIN FARM SRL (CUI RO3024756)
Cod CPV
33692500-2 · Solutii injectabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
750 RON
Valoare atribuită
750 RON
Data publicării
12.07.2018 09:29
Termen limită
17.07.2018 17:00
Data finalizării
12.07.2018 14:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

750 RON

din 750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.