Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 1,8% sub estimat
Serafol ABO+D
- Număr anunț
- DA20827423
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL BLAJ (CUI 4934679)
- Furnizor / câștigător
- CLINI LAB SRL (CUI RO3102218)
- Cod CPV
- 33696100-6 · Reactivi pentru determinarea grupelor sanguine (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 338 RON
- Valoare atribuită
- 332 RON 1,8% sub estimat
- Data publicării
- 12.07.2018 09:10
- Termen limită
- 17.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.07.2018 09:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
332 RON
din 338 RON estimat
1,8%
Adjudecat la 98,2% din estimat · economie 6 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.