Ofertă acceptată Cumpărare directă

DESMOPRESSINUM / Minirin Melt 60mcg

Număr anunț
DA20825990
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta "Prof. Dr. Nicolae Oblu" Iasi (CUI 4540810)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
Cod CPV
33642100-3 · Hormoni hipofizari, hipotalamici si analogi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
866,28 RON
Valoare atribuită
866,28 RON
Data publicării
11.07.2018 16:26
Termen limită
17.07.2018 17:00
Data finalizării
12.07.2018 13:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

866,28 RON

din 866,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.