Ofertă acceptată Cumpărare directă

HALOPERIDOLUM / Haloperidol Richter 5 mg / ml 1 ml sol. inj.

Număr anunț
DA20815978
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta "Prof. Dr. Nicolae Oblu" Iasi (CUI 4540810)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
Cod CPV
33661000-1 · Medicamente pentru sistemul nervos (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.174,50 RON
Valoare atribuită
1.174,50 RON
Data publicării
10.07.2018 16:39
Termen limită
17.07.2018 17:00
Data finalizării
12.07.2018 12:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.174,50 RON

din 1.174,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.