Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet cupe 4658DEF si medalii E773

Număr anunț
DA21023771
Autoritate contractantă
COMUNA ACATARI (CUI 4323578)
Furnizor / câștigător
COPYDEPO SRL (CUI 14572967)
Cod CPV
39298700-4 · Trofee (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
207,51 RON
Valoare atribuită
207,51 RON
Data publicării
14.08.2018 13:46
Termen limită
19.08.2018 17:00
Data finalizării
14.08.2018 14:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

207,51 RON

din 207,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.