Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PLASA OPACA VERDE 2X100 M
- Număr anunț
- DA21020861
- Autoritate contractantă
- Comuna Berceni (Primaria) (CUI 2845338)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 39540000-9 · Diverse franghii, funii, sfori si plase (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 968,06 RON
- Valoare atribuită
- 968,06 RON
- Data publicării
- 14.08.2018 10:51
- Termen limită
- 19.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.08.2018 10:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
968,06 RON
din 968,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro