Ofertă acceptată Cumpărare directă

APARAT AER CONDITIONAT GREE BORA GWH 12 AAB-K3DNA4A 12000BTU

Număr anunț
DA21019072
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Malovat (CUI 28972050)
Furnizor / câștigător
QUASIT SYSTEMS SRL (CUI RO26302266)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.546,22 RON
Valoare atribuită
1.546,22 RON
Data publicării
14.08.2018 09:08
Termen limită
19.08.2018 17:00
Data finalizării
14.08.2018 09:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.546,22 RON

din 1.546,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.