Ofertă acceptată Cumpărare directă

BORCAN 2 L PENTRU ASPIRATOR GIMA

Număr anunț
DA21018596
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3963722)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI RO32761476)
Cod CPV
39225700-2 · Sticle, borcane si flacoane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
538 RON
Valoare atribuită
538 RON
Data publicării
14.08.2018 08:27
Termen limită
19.08.2018 17:00
Data finalizării
14.08.2018 09:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

538 RON

din 538 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.