Ofertă acceptată Cumpărare directă

Album fotografic „Monumente istorice si frumuseti naturale din Judetul Brasov”

Număr anunț
DA21016810
Autoritate contractantă
R1096128 Compania APA Brasov
Furnizor / câștigător
ART PRESS CONSULTING S.R.L. (CUI 24616793)
Cod CPV
39294100-0 · Produse informative si de promovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.500 RON
Valoare atribuită
4.500 RON
Data publicării
13.08.2018 14:43
Termen limită
18.08.2018 17:00
Data finalizării
13.08.2018 14:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.500 RON

din 4.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.