Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet produse igiena personala
- Număr anunț
- DA20823758
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - U.M. 01225 Pitesti (CUI 4317932)
- Furnizor / câștigător
- SILVER TRADING PARTNERS SRL (CUI RO32301125)
- Cod CPV
- 33700000-7 · Produse de ingrijire personala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.587 RON
- Valoare atribuită
- 3.587 RON
- Data publicării
- 11.07.2018 14:05
- Termen limită
- 16.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.07.2018 14:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.587 RON
din 3.587 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro