Ofertă acceptată Cumpărare directă

Corzi elastice cu carabina, albe, Spannfix

Număr anunț
DA20829726
Autoritate contractantă
TEATRUL EVREIESC DE STAT (CUI 4192979)
Furnizor / câștigător
LANDAU TECH SRL (CUI RO22382785)
Cod CPV
34941000-5 · Sine si accesorii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.305,05 RON
Valoare atribuită
1.305,05 RON
Data publicării
12.07.2018 11:04
Termen limită
17.07.2018 17:00
Data finalizării
12.07.2018 11:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.305,05 RON

din 1.305,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.