Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Bilet avion Bucuresti-Cluj/Oradea - Bucuresti
- Număr anunț
- DA20825963
- Autoritate contractantă
- AUTORITATEA ELECTORALA PERMANENTA (CUI 16460641)
- Furnizor / câștigător
- TRAVEL TIME D&R SRL (CUI 17926970)
- Cod CPV
- 34980000-0 · Bilete de transport (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.195,88 RON
- Valoare atribuită
- 3.195,88 RON
- Data publicării
- 11.07.2018 16:23
- Termen limită
- 16.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.07.2018 16:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.195,88 RON
din 3.195,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro