Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Drona Parrot Bebop 2 FPV & Sky-controler, distanta de pana la 2 km
- Număr anunț
- DA20823912
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI RO16474833)
- Cod CPV
- 34711200-6 · Aeronave fara pilot (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.499,16 RON
- Valoare atribuită
- 2.499,16 RON
- Data publicării
- 11.07.2018 14:13
- Termen limită
- 16.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.07.2018 14:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.499,16 RON
din 2.499,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro