Ofertă refuzată Cumpărare directă

Trusa standard alcoolemie (de prelevare a mostrelor pt. det. alcoolemiei) - AVIZATA CSML

Număr anunț
DA21002129
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
Furnizor / câștigător
MORPHEUS GRUP SRL (CUI RO15247689)
Cod CPV
33954000-2 · Truse de colectare de probe biologice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.608 RON
Valoare finală
7.608 RON
Data publicării
09.08.2018 15:08
Data finalizării
14.08.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.