Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SOLENOID-ASSY (PT. SISTEM RADIOLOGIC MRAD-A50S)
- Număr anunț
- DA20820932
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC HUEDIN (CUI 4485618)
- Furnizor / câștigător
- CORTECH MED SRL (CUI RO22088756)
- Cod CPV
- 34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 625,13 RON
- Valoare atribuită
- 625,13 RON
- Data publicării
- 11.07.2018 11:56
- Termen limită
- 17.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.07.2018 13:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
625,13 RON
din 625,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro