Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Panou informativ
- Număr anunț
- DA20811209
- Autoritate contractantă
- COMUNA DUMBRAVITA (CUI 4663480)
- Furnizor / câștigător
- BLINK STUDIO SRL (CUI RO13387554)
- Cod CPV
- 44423400-5 · Panouri de semnalizare si articole conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.960 RON
- Valoare atribuită
- 5.960 RON
- Data publicării
- 10.07.2018 12:03
- Termen limită
- 17.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.07.2018 08:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.960 RON
din 5.960 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro