Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Materiale mentenanta –instalatie sanitara –OP Bucuresti 19
- Număr anunț
- DA21008282
- Autoritate contractantă
- C.N. POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROUTIL 2002 SRL (CUI 14856942)
- Cod CPV
- 44410000-7 · Articole pentru baie si bucatarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 210,60 RON
- Valoare atribuită
- 210,60 RON
- Data publicării
- 10.08.2018 12:52
- Termen limită
- 15.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.08.2018 09:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
210,60 RON
din 210,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro