Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare materiale invelitoare tigla pentru com.Cirtisoara, jud.Sibiu

Număr anunț
DA21016853
Autoritate contractantă
Comuna Cirtisoara (CUI 4405929)
Furnizor / câștigător
CAROSIB SRL (CUI 26037810)
Cod CPV
44112500-3 · Materiale pentru acoperis (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.807,56 RON
Valoare atribuită
6.807,56 RON
Data publicării
13.08.2018 14:46
Termen limită
18.08.2018 17:00
Data finalizării
13.08.2018 16:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.807,56 RON

din 6.807,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.