Ofertă acceptată Cumpărare directă

materiale tabara nationala Impresii Atemporale

Număr anunț
DA20825784
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA PENTRU SPORT SI TINERET TIMIS (CUI 27484557)
Furnizor / câștigător
HORNBACH CENTRALA SRL (CUI 17777320)
Cod CPV
37820000-2 · Articole pentru lucrari de arta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.728,97 RON
Valoare atribuită
1.728,97 RON
Data publicării
11.07.2018 15:58
Termen limită
16.07.2018 17:00
Data finalizării
12.07.2018 09:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.728,97 RON

din 1.728,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.