Ofertă acceptată Cumpărare directă

“ Aparat de fotografiat ”, cod CPV 38651000-3 - Aparate de fotografiat

Număr anunț
DA20806082
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
Furnizor / câștigător
EXPERT IT S.R.L. (CUI RO22129422)
Cod CPV
38651000-3 · Aparate de fotografiat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.350 RON
Valoare atribuită
1.350 RON
Data publicării
09.07.2018 15:51
Termen limită
14.07.2018 17:00
Data finalizării
12.07.2018 13:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.350 RON

din 1.350 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.