Ofertă refuzată Cumpărare directă

Furnizare produse copertine

Număr anunț
DA20829650
Autoritate contractantă
Comuna Cristesti (CUI 4323357)
Furnizor / câștigător
WINARDOFIL SRL (CUI RO25029835)
Cod CPV
39522120-4 · Copertine (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.870 RON
Valoare finală
2.870 RON
Data publicării
12.07.2018 11:01
Termen limită
17.07.2018 17:00
Data finalizării
12.07.2018 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.