Ofertă acceptată
Cumpărare directă
INSTALATIE AER CONDITIONAT 12000 BTU INVENTOR INVERTER
- Număr anunț
- DA20829414
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01434 (CUI 4270783)
- Furnizor / câștigător
- INTERFRIG SERVICE SRL (CUI RO16324020)
- Cod CPV
- 39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.620 RON
- Valoare atribuită
- 22.620 RON
- Data publicării
- 12.07.2018 10:49
- Termen limită
- 17.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.07.2018 13:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
22.620 RON
din 22.620 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro