Ofertă acceptată Cumpărare directă

HEINNER HCF-380NHA+ LADA FRIG

Număr anunț
DA20828481
Autoritate contractantă
COMUNA SOFRONEA (CUI 3519593)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
39711120-6 · Congelatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
839,49 RON
Valoare atribuită
839,49 RON
Data publicării
12.07.2018 10:04
Termen limită
17.07.2018 17:00
Data finalizării
12.07.2018 10:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

839,49 RON

din 839,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.