Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie Insigne

Număr anunț
DA20827995
Autoritate contractantă
Municipiul Iasi (CUI 4541580)
Furnizor / câștigător
GORGONA DESIGN SRL (CUI RO15576460)
Cod CPV
39561133-3 · Insigne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.500 RON
Valoare atribuită
5.500 RON
Data publicării
12.07.2018 09:41
Termen limită
17.07.2018 17:00
Data finalizării
12.07.2018 14:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.500 RON

din 5.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.