Ofertă acceptată Cumpărare directă

APARAT AER CONDITIONAT MITSUBISHI HEAVY INDUSTRIES 9000BTU

Număr anunț
DA20827507
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA "SF. PANTELIMON" FOCSANI (CUI 4350505)
Furnizor / câștigător
DATAPHONEDIVISION SRL (CUI RO25661164)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.694,12 RON
Valoare atribuită
14.694,12 RON
Data publicării
12.07.2018 09:15
Termen limită
17.07.2018 17:00
Data finalizării
12.07.2018 09:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.694,12 RON

din 14.694,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.