Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ventilator de birou Orion OFD-1612, 40 W, 3 trepte de viteza, Functie oscilare, Alb [OFD-1612]
- Număr anunț
- DA20826751
- Autoritate contractantă
- SPITAL MUNICIPAL RAMNICU SARAT (CUI 4697653)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 39717100-2 · Ventilatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 67,22 RON
- Valoare atribuită
- 67,22 RON
- Data publicării
- 12.07.2018 08:22
- Termen limită
- 17.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.07.2018 12:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
67,22 RON
din 67,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro