Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Mixer si microfon
- Număr anunț
- DA20826724
- Autoritate contractantă
- Colegiul National Mihai Viteazul (CUI 4404354)
- Furnizor / câștigător
- AGORA-ELECTRONIK SRL (CUI RO16514598)
- Cod CPV
- 39711211-1 · Mixere pentru alimente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.100 RON
- Valoare atribuită
- 1.100 RON
- Data publicării
- 12.07.2018 08:19
- Termen limită
- 17.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.07.2018 12:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.100 RON
din 1.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro