Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET DOTARE CAMIN CULTURAL CU DRAPERII SI JALUZELE VERTICALE
- Număr anunț
- DA20825185
- Autoritate contractantă
- COMUNA ALBESTI (CUI 4359431)
- Furnizor / câștigător
- LAVITEX PROD SRL (CUI RO7152561)
- Cod CPV
- 39515200-7 · Draperii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.436 RON
- Valoare atribuită
- 10.436 RON
- Data publicării
- 11.07.2018 15:15
- Termen limită
- 16.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.07.2018 09:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.436 RON
din 10.436 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro