Număr anunț
DA20824537
Autoritate contractantă
Unitatea de Asistenta Medico Sociala (CUI 18710558)
Furnizor / câștigător
CRISTIMOB MOVIL SRL (CUI 30653842)
Cod CPV
39225000-5 · Brichete, articole din materiale inflamabile, articole de pirotehnie, chibrituri si combustibili lichizi sau combustibili gazosi lichefiati (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.529,60 RON
Valoare atribuită
23.529,60 RON
Data publicării
11.07.2018 14:44
Termen limită
16.07.2018 17:00
Data finalizării
11.07.2018 14:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.529,60 RON

din 23.529,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.