Ofertă acceptată Cumpărare directă

achiziite 3 bilete avion pe ruta Cluj-Copenhaga si retur inb perioada 5-7 septembrie

Număr anunț
DA21022201
Autoritate contractantă
AGENTIA DE DEZVOLTARE REGIONALA NORD-VEST (CUI 11463302)
Furnizor / câștigător
QUICK TRAVEL SRL (CUI RO25883438)
Cod CPV
60420000-8 · Servicii de transport aerian ocazional (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.291,96 RON
Valoare atribuită
6.291,96 RON
Data publicării
14.08.2018 12:03
Termen limită
19.08.2018 17:00
Data finalizării
14.08.2018 14:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.291,96 RON

din 6.291,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.